Koncert Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

W dniu 23 września 2021r. w Domu Kultury „Amfiteatr” w Radomiu odbył się koncert laureatów konkursu recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali utalentowani recytatorzy : Gabriela Buszkiewicz – kl.VIII b, Bartosz Adamczyk – kl. VIIa, Sebastian Kołodziej – kl. Vc, Joanna Dusza - kl.III a i Oliwia Kokosza – kl. Ia. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

KONCERT LAUREATÓW OGÓLNOPOLSKIEGO  KONKURSU RECYTATORSKIEGO

W dniu 23 września 2021r. w Domu Kultury „Amfiteatr” w Radomiu odbył się koncert laureatów konkursu recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali utalentowani recytatorzy : Gabriela Buszkiewicz – kl.VIII b, Bartosz Adamczyk – kl. VIIa, Sebastian Kołodziej – kl. Vc, Joanna Dusza - kl.III a i Oliwia Kokosza – kl. Ic. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.