Ogólnopolski Konkurs „ZUCH”

W dniach 5, 6 i 7 maja 2021 r. uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy „ZUCH” organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Konkurs polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów testów z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki, zróżnicowanych pod względem trudności w zależności
od klasy. Konkurs rozwija wyobraźnię i myślenie twórcze, ale także sprawdza poziom wiedzy i umiejętności uczniów.

W konkursie z języka polskiego wzięło udział 47 uczniów, z języka angielskiego 24 uczniów, a z matematyki 49 uczniów z klas I – III. Na podstawie otrzymanych testów Centrum Edukacji Szkolnej wyłoni uczniów, którzy wykazali się największą wiedzą.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Wyniki poznamy do 14 czerwca 2021 r.