Powrót do nauki stacjonarnej

Drodzy Uczniowie!

Po tak długiej przerwie w końcu wracacie do szkoły, do nauki stacjonarnej. Ogromnie się z tego powodu cieszymy. Mamy nadzieję, że Wy również. Chcemy, aby powrót do szkoły był dla Was miłym przeżyciem, a nie powodem do stresu. W pierwszych dniach pobytu w szkole będziemy pracować nad odbudowywaniem relacji koleżeńskich, ponownym zintegrowaniem zespołów klasowych.

Nie obawiajcie się weryfikacji ocen. Te zdobyte w czasie nauczania zdalnego są tak samo ważne jak te, które otrzymujecie, przychodząc do szkoły. Wasi nauczyciele dołożą wszelkich starań, by ograniczyć wam stres, nie będzie klasówek sprawdzających Waszą wiedzę za czas nauki zdalnej.

Na nadrobienie ewentualnych braków i zaległości macie kolejne miesiące. Chcemy udzielić Wam wsparcia, abyście stopniowo i powoli wdrażali się do obowiązków szkolnych. Jesteśmy świadomi, że będzie to wymagało od całej społeczności szkolnej dużo zaangażowania, zrozumienia i wzajemnej życzliwości.

Pedagog szkolny i nauczyciele